Sākot ar 1956. gadu čehu rūpnīca Dražice ir pazīstama kā uzticamu un kvalitatīvu ūdens sildītāju ražotājs. 

Iesākumā rūpnīca ražoja specifiskus ūdens sildītājus tikai pēc individuāliem pasūtījumiem.

1972. gadā tika pabeigta kombinēto ūdens sildītāju izstrāde un uzsākta produkta sērijveida ražošana. Astoņdesmito gadu beigās Dražice ražoja jau aptuveni 13 000 ūdens sildītājus gadā. Tajā laikā šī produkta ražošanā piedalījās apmēram 50 cilvēki.

Pēc tam ražošanā sākās intensīvas attīstības periods. Ievērojami paplašinājās produktu sortiments, tika veikta ražošanas modernizācija un ieviestas jaunas tehnoloģijas, tika neatlaidīgi kāpināts ražošanas apjoms.

DZ Dražice kļuva par vislielāko ūdens sildītāju piegādātāju Čehijas Republikā, un 1994. gadā uzsāka intensīvu savas produkcijas eksportēšanu. 2003. gadā uzņēmumam bija jau 190 darbinieku, un tā brīža ražoto ūdens sildītāju kopējais apjoms pārsniedza 95 tūkstošus vienību gadā. 

Pēc lielām investīcijām 2004. gadā tika uzcelta jauna rūpnīca, kas ļāva palielināt ražošanas jaudas un iegūt vēl augstāku produktu kvalitāti.

Dinamisko uzņēmumu pamanīja lielie ražošanas koncerni. 2006. gadā uzņēmuma DZ Dražice akcijas nopirka zviedru koncerns NIBE, kas kļuva par vienīgo uzņēmuma DZ Dražice īpašnieku, iekļaujot Dražice NIBE grupā. 

  • drazice
  • drazice
  • drazice
  • drazice
  • drazice
  • drazice

Profils

drazice

Uzņēmums Dražice ir lielākais ūdens boileru ražotājs Čehijā, ir plaši pazīstams Eiropā un eksportē savu produkciju uz daudzām pasaules valstīm.  

Boileri un to ražošana ir uzņēmuma pamatdarbība, uzņēmums ražo vertikālos, horizontālos, stacionāros, elektriskos, kombinētos u.c. dažāda tilpuma ūdens sildītājus,– sākot no 20 līdz 1000 litriem.  

Nozīmīgs Dražice darbības virziens ir boileru ražošana lielākajiem un populārākajiem Eiropas gāzes apkures katlu ražotājiem, kas novērtējuši augsto produktu kvalitāti izplata tos zem saviem zīmoliem.

DZ Dražice cenšas vēl vairāk stiprināt savas pozīcijas Eiropas tirgū un stingri nostiprināties starp vadošajiem savas nozares uzņēmumiem. Šī mērķa sasniegšanai stabilu pamatu veido daudzu gadu tradīcijas, ļoti augstas kvalitātes produkcija un lieliska ekoloģiski droša ražotāja reputācija. 

Uzņēmuma DZ Dražice galvenais uzdevums ir maksimāla patērētāju izvirzīto prasību pret uzņēmuma produkciju apmierināšana. 

 

„Pircēji uzticas mūsu uzņēmumam, tā reputācijai, produktu nemainīgajai kvalitātei, šī iemesla dēļ saglabā uzticību Dražice zīmolam, savukārt mēs- uzņēmuma komanda, no savas puses esam pārliecināti, ka saviem patērētājiem neļausim vilties. Sākotnējā ideja bija ļoti vienkārša – izstrādāt visefektīvāko un uzticamāko ūdens sildītāju. Mēs varētu godīgi pateikt to, ka esam to paveikuši, bet ar katru gadu mēs ražojam tomēr aizvien labākus ūdens sildītājus ”. 

 Direktors Dražice - Nibe