Bezmaksas piegāde boileriem no 125 litriem
drazice

Kad esat izvēlējušies, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu, norādiet rekvizītus, nepieciešamo preci un piegādes adresi , varat arī zvanīt uz pasūtījumu pieņemšanas tālruni un pasūtīt telefoniski. 

Mēs pārliecināsimies, ka prece ir noliktavā, un sazināsimies ar jums, lai precizētu piegādes laiku, vietu un citus jautājumus.

Apmaksa

Apmaksa skaidrā naudā uz vietas
Prece tiek piegādāta klientam un par to tiek maksāts skaidrā naudā piegādes vietā. Jums tiks izsniegti dokumenti, kas apstiprina pirkumu (pavadzīme, čeks vai kvīts). Šis apmaksas veids ir pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Apmaksa ar rēķinu
Preces piegāde tiek veikta pēc pilnas pasūtījuma summas pārskaitīšanas uz mūsu bankas kontu.  Ja iespējams, lūdzu,  apstipriniet sava pasūtījuma apmaksu, nosūtot maksājuma uzdevumu pa e-pastu.

Apmaksa ar bankas norēķinu kartēm
Pieņemam Visa, Mastercard, Visa Electron un Maestro kartes, preces piegādes brīdī tiks veikta Jūsu kredītkartes autorizācija, izmantojot mobilo norēķinu karšu apstrādes termināli. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, saņemsiet kartes autorizācijas kvīti un stingrās uzskaites kvīti, kas kalpos, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums. Šis apmaksas veids ir pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām. Lūdzam, iepriekš pārliecināties, ka bankas uzstādītā norēķinu kartes dienas limita summa atbilst pirkuma veikšanai !

Piegāde 

Mūsu un piegādes partneru prioritāte ir efektivitāte, precizitāte un elastīgums. Jūs saņemsiet pasūtīto preci pilnā aprīkojumā un norādītajā laikā. 

Mēs esam gandarīti, ka varam Jums piedāvāt piegādi visā Latvijā. Preces tiks piegādātas vienas līdz trīs dienu laikā vai citā Jums piemērotā laikā.